top of page
IMG_7160..-3.jpg


Witam Cię serdecznie na moim blogu Prawo Norweskie! :)
 

Miło mi, że zajrzałaś/eś w tę zakładkę! Znaczy to, że chcesz się dowiedzieć odrobinę więcej o mnie. 

Nazywam się Sandra Kowalczyk. Ukończyłam studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją Prawo karne międzynarodowe. W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Służby Zagraniczne, Międzynarodowe, Dyplomatyczne i Konsularne a także studia podyplomowe z zakresu Prawa Nowych Technologii na Uczelni Łazarskiego. Do Norwegii przyjechałam pierwszy raz prawie 10 lat temu. Najpierw w trakcie studiów były to tylko prace sezonowe a później postanowiłam przyjechać tutaj na stałe.  W  tym czasie udało mi się zdobyć  doświadczenie w norweskich kancelariach, którym chce się z Tobą podzielić na swoim blogu.  


W obrębie prawa, głównie interesuję się prawem pracy, prawem cywilnym i prawem międzynarodowym.
Uwielbiam pomagać ludziom, niejednokrotnie będąc w Norwegii udzielałam się na różnych forach prawniczo i pomagałam naszym rodakom rozwiązywać problemy, które napotykali na swojej drodze. Myślę,  że właśnie to skłoniło mnie do stworzenia tego bloga i taki jest zamysł jego dalszego rozwoju. 


Chciałabym aby treść, którą będę zamieszczać była pewnym „ kompendium wiedzy prawniczej”, przydatnej każdej osobie mieszkającej w Norwegii dlatego zapraszam do komentowania i wysyłania wszelkich sugestii dotyczących tematów.


Pozdrawiam i zapraszam do lektury:)
Sandra Kowalczyk


 

bottom of page